wtorek, 10 lutego 2009

Most Exclusive by Glimmer

przedstawiam Wam kolekcję biżuterii 'MostExclusive' by Glimmer. Znajdziecie w niej moje najlepsze prace w dziedzinie biżuterii. Zapraszam do wyrażania opinii- czytam wszystkie dokładnie :)

Demeter
niezwykle bogaty naszyjnik, wykonany całkowicie ręcznie, ze srebra oraz turkusu chińskiego, labradorytu, naturalnych pereł i egipskiego turkusu waniliowego.
Zawieszkę zdobią listki wykonane ze srebra.
Naszyjnik zapinany jest na zapięcie typu toggle również ze srebra.Inner Light

Srebro próby 925, labradoryty, hematyty i piękna, duża (24 mm) zawieszka Swarovski w odcieniu golden shadow.

a tak się prezentuje bliżej wisior:

Tiamat

duże chryzokole o pięknym wybarwieniu połączyłam z soczyście zielonymi turkusami i dla rozjaśnienia całości dodałam mleczno-zielony serpentynit. Między nimi przebłyskuje srebrny drut.
Naszyjnik jest naprawdę powalający- masywne kamienie pięknie podkreślą prostą kreację. Do ubrania na wyjątkowy wieczór.

Twinkle Star

Kryształki Swarovski'ego okalają zawieszkę w kształcie kropli od zewnątrz, natomiast śliczne perełki od wewnątrz. Zamocowany wewnątrz wisiorka kaboszon labradorytu w kształcie markizy dodaje mu głębi a obracany pod kątem ku światłu, daje cudowny efekt błękitnej labradoruzacji. Wszystko to okraszone zostało srebrem próby 930.

Freja
Freja- wieczorowa odsłona bransoletki
Moja najnowsza nagroda za kilkanaście godzin pracy :) Bardzo jestem z niej zadowolona :)
Zawsze chciałam taką zrobić i w końcu się udało.

Bardzo ozdobna, wykonana z kamieni i wyjątkowym uroku- labradorty i kamienie księżycowe pięknie opalizujące (efekt iryzacji - wielobarwnej zorzy polarnej) i czysty, czarny jak ciepła noc onyks, wyjątkowo opracowany- zeszlifowany z brzegów, dzięki czemu on też odbija światło.

Freja według germańskich wierzeń to bogini miłości, płodności i magii


Itzpapalotl

Itzpapalotl - to według mitologii azteków bogini ognia i gwiazd a także patronka dusz.
Ten naszyjnik tworzyłam przez prawie tydzień. Wykonany jest w całości z czystego srebra, ręcznie oksydowanego dla postarzenia. Wszystkie elementy, łącznie z zapięciem są wykonane ręcznie. Na ten niezwykły dodatek składają się turkusy afrykańskie, kule z lawy wulkanicznej, labradoryty i onyksy.

Moss Ghost

Jedynymi elementami, które nie zostały wykonane ręcznie są posrebrzane kule oraz oczywiście kamienieZawieszkę stanowi kaboszon z LABRADORYTU oprawionego ręcznie w posrebrzany drut i metalowe kuleczki.

W naszyjniku znajdują się także kule z LAWY wulkanicznej oraz ręcznie wykonane spirale, koła i łańcuszek.Wszystkie elementy wykonane są z posrebrzanego drutu, który nie uczula.

Naszyjnik zapinany jest na ręcznie wykonane zapięcie.

www.glimmer.pl

Butter Rose

Naszyjnik wykonany z ręcznie plecionego posrebrzanego łańcuszka, na którym zawiesiłam dużą, ręcznie rzeźbioną różę z jadeitu, ręcznie rzeźbione listki z kwarcu ananasowego (pięknie opalizują), kryształy Swarovski i perły słodkowodne w dwóch odcieniach zieleni.Wszystkie do kupienia TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz